zcsiwp.jpg
Nowi specjaliści, nowe szkolenia
Pdf
Wypowiedz się

Miło nam poinformować, że do grona ekspertów naszej firmy dołączyli trenerzy Piotr Kurcz i Piotr Onichimowski ze Szczecina. Wraz z pojawieniem się nowych współpracowników Zachodniopomorskie Centrum Szkoleń i Wspierania Przedsiębiorczości w Kołobrzegu zaprasza do udziału w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa w instytucjach użyteczności publicznej oraz w hotelarstwie. Nasi nowi trenerzy specjalizują się w zakresie wykrywania i zwalczania nadużyć gospodarczych, przestępstw finansowych oraz w analizie informacji gospodarczych. Przez wiele lat zajmowali się zawodowo zwalczaniem zorganizowanej przestępczości oraz cyberprzestępczości pracując w strukturach Komendy Głównej Policji, Centralnego Biura Śledczego oraz Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Pdf
Wypowiedz się