TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH - 3. numer już w sprzedaży!

"Trening umiejętności społecznych" - trzeci numer naszego kwartalnika jest już dostępny w rocznej prenumeracie wysyłkowej! Pismo  lipiec / wrzesień 2020, można zamówić poprzez dodany formularz i otrzymać pocztą wprost do domu lub miejsca pracy.

Magazyn wydany jest w grzbietowym i pełnobarwnym popularnym formacie, nieco mniejszym niż A4. Na 150 stronach kredowanego papieru znajdziecie artykuły specjalistyczne dotyczące deficytów w sferze społecznej, jak również praktyczne rozwiązania i doświadczenia z zajęć naszych trenerów TUS, przeczytacie o ciekawych inicjatywach, książkach, filmach i grach. Znajdziecie materiały do natychmiastowego zastosowania w trakcie sesji treningowych - karty pracy w formie komiksu społecznego. Wszystko wzbogacone profesjonalnym materiałem zdjęciowym i ciekawymi infografikami. Kwartalnik kierujemy do specjalistów pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z deficytami w sferze społecznej (z zaburzeniem zachowania, zagrożonymi niedostosowaniem społecznym, z niepełnosprawnością intelektualną, z całościowymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu - w tym z zespołem Aspergera, z zaburzeniami i chorobami psychicznymi), nauczycieli przedszkoli i szkół, terapeutów i pracowników ośrodków integracji społecznej oraz rodziców. Naszym celem było przekazanie ważnej wiedzy w sposób przystępny i popularny!

W 3. numerze kwartalnika "Trening umiejętności społecznych" LIPIEC/WRZESIEŃ 2020 znajdziecie:

1) Zyta Czechowska "ICH nie można nauczyć się z książek" - wywiad z Przemysławem Kossakowskim, współtwórcą programu "Down the Road. Zespół w trasie"

2) Konrad Mazur "tu TUS i tam TUS" - organizacja treningu umiejętności społecznych w pracy nad trudnymi zachowaniami jego uczestników

3) Natali Giżewska "Po prostu... bądź!" - praca z dziećmi zagrożonymi niedostosowaniem społecznym

4) Teresa Ulanowska "Motywacja - fakty i mity" - czy system działa?

5) Elżbieta Niklewska-Piotrowska "Sztuka nagradzania" - o nagrodach w treningach umiejętności społecznych

6) Piotr Giers "Brakuje specjalistów" - Najwyższa Izba Kontroli alarmuje, że brakuje specjalistów do nauczania osób ze spektrum autyzmu i z zespołem Aspergera

7) Teresa Ulanowska "Bohaterowie drugiego planu. Nauczyciele wspomagający" - nauczyciele cienie swoich uczniów, ale jakże ważni w ich edukacji

8) Jakub Błażej "Bardzo skomplikowany porządek czyli o settingu w zabawie" - zabawa kojarzy się zazwyczaj z czymś błahym i chaotycznym, ale....

9) Dominika Wielkiewicz "Pobaw się proszę ze mną" - o zabawie tej prawdziwej słów kilka

10) Iwona Strzałkowska-Nowak "Jak dobrać nagrodę?" - kiedy nagroda nie zawsze jest nagrodą

11) Marcelina Różycka-Wolska "Słuch" - kolejna część cyklu artykułów o zmysłach

12) Anka Mrówczyńska "Samokarzące się dziecko w ciele dorosłego" - o wpływie kar na późniejsze funkcjonowanie osób z dysregulacją emocji

13) Robert Lubowiecki "Pogadajmy o... TYCH sprawach" - zachowania seksualne osób z niepełnosprawnością intelektualną i ze spektrum autyzmu - jak się zachować kiedy się zdarzają?

14) Renata Melzacka "Seks... do tablicy" - nauczyciel, a zachowania seksualne uczniów z niepełnosprawnościami

15) Magdalena Kasica "Śmiech to..." - poczucie humoru naprawdę pomaga

16) Tytus Kaleta "Wytrzymać myśl... a dać słowo" - kontenerowanie w relacji trener - uczestnik

17) Dominika Wielkiewicz "A jeśli... jutro nie nadejdzie" - samobójstwa dzieci i młodzieży

18) Marta Sobolak "Historia jednej sesji" - o wykorzystaniu historii komiksowych w treningach umiejętności społecznych

i.... jeszcze więcej materiałów!

Magazyn "Trening umiejętności społecznych" dostępny jest tylko w rocznej prenumeracie wysyłkowej - cena za 4 numery wraz z kosztami wysyłki to 220,00 zł brutto. Prenumeratorzy zyskują stałość ceny kwartalnika przez cały rok, liczne zniżki i bonifikaty, nagrody w konkursach i zabawach. Złożenie zamówienia na prenumeratę jest jednoczesne z zobowiązaniem się do zapłaty. Przez odpowiednie odznaczenie opcji na formularzu, można również zamówić prenumeratę począwszy od danego numeru (także archiwalnego)

Aby zamówić prenumeratę pisma należy pobrać formularz zamówienia prenumeraty kwartalnika TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZYCH, wydrukować go, wypełnić, zeskanować lub wykonać wyraźne zdjęcie i przesłać pocztą elektroniczną na adres:
lub wypełniony dokument faksem tel./fax 943523475.

Do zamówienia należy dołączyć potwierdzenie dokonania wpłaty za prenumeratę
w wysokości 220 zł na nasz rachunek bankowy:

ING 68 1050 1559 1000 0092 2641 2048

z dopiskiem "Prenumerata Trening Umiejętności Społecznych/nazwa zamawiającego".

Prenumerata zostanie uruchomiona po odnotowaniu wpłaty przez naszą księgowość.

TERAZ MOŻESZ KUPIĆ TEN NUMER KWARTALNIKA POJEDYNCZO - KUP TERAZ