Kwartalnik TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH - numer 3(7)/2021 już w sprzedaży!

"Trening umiejętności społecznych" - już trzeci w tym roku numer naszego kwartalnika jest dostępny w rocznej prenumeracie wysyłkowej! Pismo lipiec / wrzesień 2021, można zamówić i otrzymać pocztą wprost do domu lub miejsca pracy.

Magazyn wydany jest w grzbietowym i pełnobarwnym popularnym formacie, nieco mniejszym niż A4. Znajdziecie tu artykuły specjalistyczne dotyczące deficytów w sferze społecznej, jak również praktyczne rozwiązania i doświadczenia z zajęć naszych trenerów TUS, przeczytacie o ciekawych inicjatywach, książkach, filmach i grach. Znajdziecie materiały do natychmiastowego zastosowania w trakcie sesji treningowych. Wszystko wzbogacone profesjonalnym materiałem zdjęciowym i ciekawymi infografikami. Kwartalnik kierujemy do specjalistów pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z deficytami w sferze społecznej (z zaburzeniem zachowania, zagrożonymi niedostosowaniem społecznym, z niepełnosprawnością intelektualną, z całościowymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu - w tym z zespołem Aspergera, z zaburzeniami i chorobami psychicznymi), nauczycieli przedszkoli i szkół, terapeutów i pracowników ośrodków integracji społecznej oraz rodziców. Naszym celem było przekazanie ważnej wiedzy w sposób przystępny i popularny!

W 3 (7)/ 2021 numerze kwartalnika "Trening umiejętności społecznych" LIPIEC/WRZESIEŃ 2021 znajdziecie:

1) Wywiad z Ryszardem Chodynieckim, dyrektorem Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku - "Szkoła nie zastąpi rodziców" - polska szkoła cały czas się zmienia, czy jest w niej miejsce na treningi umiejętności społecznych?

2) Jakub Błażej "Od zewnętrznych zasad, po wewnętrzne normy - rola trenera umiejętności społecznych w kształtowaniu się charakteru" - internalizacja zachowań w tus

3) Alicja Stenzel "Per aspera ad astra" - Elon Musk z zespołem Aspergera?

4) Anka Mrówczyńska "Inni" - borderline to poważne zaburzenie osobowości, które upośledza relacje społeczne; na ich niekorzyść działa także stygmatyzacja osób z zaburzeniem osobowości z pogranicza

5) Jest takie miejsce.... WSPÓLNE POLE UWAGI w Pabianicach

6) Piotr Giers "Jaki TRENER, taki UCZESTNIK" - o postrzeganiu uczestnika przez trenera umiejętności społecznych i jego konsekwencjach

7) Robert Lubowiecki "Śmiech, humor i improwizacja w terapii" - dlaczego by nie wykorzystać tego w pracy pomocowej?

8) Mariola Nowicka "Przeklinam" - przekleństwa, wulgaryzmy, brzydkie wyrazy towarzyszą nam w życiu społecznym na każdym jego kroku

9) Natalia Giżewska "Życie społeczne przedszkolaka" - trenujemy umiejętności społeczne już od najmłodszych lat

10) Mirosław Szczeglik "Generalizacja umiejętności" - narzędziownik trenera treningów umiejętności społecznych

i.... jeszcze więcej materiałów!

Magazyn "Trening umiejętności społecznych" dostępny jest w rocznej prenumeracie wysyłkowej - cena za 4 numery wraz z kosztami wysyłki to 220,00 zł brutto. Prenumeratorzy zyskują stałość ceny kwartalnika przez cały rok, liczne zniżki i bonifikaty, nagrody w konkursach i zabawach.

Prenumerata zostanie uruchomiona po odnotowaniu wpłaty przez naszą księgowość.

TERAZ MOŻESZ KUPIĆ TEŻ TEN NUMER KWARTALNIKA - KUP TERAZ