Spotkajmy się na targach w Koszalinie!

Zapraszamy na spotkanie z ofertą naszej Firmy w Koszalinie, w trakcie trwania Targów Pracy. Impreza już po raz trzynasty zorganizowana zostanie przez Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej. Tym razem targi odbędą się 19 marca br. w hali widowiskowo - sportowej przy ul. Śniadeckiego 4. W tym roku, w Koszalinie, nie mogło zabraknąć Zachodniopomorskiego Centrum Szkoleń i Wspierania Przedsiębiorczości z Kołobrzegu. Na naszym stoisku zaprezentujemy naszą ofertę szkoleń stacjonarnych oraz edukacji na odległość. Zaproponujemy specjalne promocyjne ceny targowe na wybrane propozycje szkoleniowe. Z chęcią spotkamy się także z osobami, które chciałby w Koszalinie poprowadzić oddział naszej Firmy w systemie współpracy partnerskiej. Serdecznie zapraszamy!