Psychologia kłamstwa

W gościnnych progach Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie spotkaliśmy się ze studentami miejscowego Uniwersytetu III Wieku, młodzieżą gimnazjalną i mieszkańcami miasta, aby porozmawiać o kłamstwie. Co nas skłania do kłamstwa? Jak odróżnić kłamstwo od nieprawdy czy fikcji? Czy w ogóle, a jeśli już to kiedy, opłaca się kłamać? Na co zwrócić uwagę rozmawiając z innymi, aby nie zostać okłamanym? W jaki sposób demaskuje się kłamcę? Salę kinową wypełniliśmy - na ponad 90 minut - prawie po brzegi. I podobnie jak po spotkaniach na ten sam temat w innych miastach, tu również pytań i ciekawych dyskusji nie było końca. Za profesjonalne przygotowanie organizacyjne (oraz zdjęcia) dziękujemy Stowarzyszeniu Inicjatyw Społeczno - Kulturalnych FABRYKA oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.

Psychologia kłamstwa w Białogardzie Psychologia kłamstwa Białogard