Szkolenia nie tylko dla logopedów!

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w cyklu szkoleń z zakresu logopedii, surdologopedii i neurologopedii. Szkolenia poprowadzi trener Aleksandra Kaczyńska z Warszawy - neurologopeda, logopeda, surdologopeda, protetyk słuchu i terapeuta ręki. Warsztaty są dedykowane specjalistom prowadzącym swoje praktyki lub też pracujących w tym zakresie. Zapraszamy logopedów, terapeutów, pedagogów, psychologów, rodziców i opiekunów. W tych warsztatach naprawdę warto uczestniczyć!

Chcesz poznać szczegóły, dowiedzieć się więcej lub zgłosić swój udział:

- 26 kwietnia 2016 r. szkolenie "Surdologopedia. Zaburzenia słuchu w praktyce logopedycznej. Model diagnostyczno-terapeutyczny” w Koszalinie

- 10 maja 2016 r. szkolenie "NEUROLOGOPEDIA. Praca z dzieckiem zaburzonym neurologicznie” w Koszalinie

- 18 maja 2016 r. szkolenie "LOGOPEDIA. Zaburzenia komunikacji językowej uwarunkowane genetycznie” w Koszalinie

- 09 czerwca 2016 r. szkolenie "Profilaktyka logopedyczna od noworodka" w Koszalinie

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału we wszystkich czterech szkoleniach - czwarte szkolenie będzie dla Ciebie gratis!

Zapraszamy!