zcsiwp.jpg
zcpsid.jpg
zcpodz.jpg
zctias.jpg
BUDOWA APLIKACJI PRACOWNICZYCH
grafika
Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się

Dokumenty aplikacyjne stanowią biznesową ofertę każdego poszukującego zatrudnienia w odpowiedzi na określone potrzeby pracodawcy. Błędem jest powielanie ich z dostępnych źródeł – książek, gazet czy też z internetu. Poza stawianymi tym dokumentom profesjonalnym wymogom, powinny one nosić indywidualny charakter, być efektywne i skuteczne. Należy pamiętać, że składając ofertę pracodawcy, składamy mu swoją własną propozycję biznesową, która zazwyczaj konkuruje z innymi propozycjami innych potencjalnych pracowników. Nasza aplikacja powinna przekonać pracodawcę, że zatrudnienie naszej osoby to dla niego bardzo dobra inwestycja. Pamiętaj, że profesjonalny dokument otwiera drogę do kolejnego etapu procesu rekrutacyjnego – do rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapraszamy do skorzystania z usługi opracowania profesjonalnego zestawu dokumentów aplikacyjnych. Komplet zawiera cv, list motywacyjny oraz podanie o przyjęcie do pracy. W zależności od Państwa potrzeb dokumenty mogą być ogólne (do wykorzystania w różnych procesach rekrutacyjnych) lub też – co bardziej polecamy – dostosowane do konkretnego stanowiska pracy, o które zamierzacie się ubiegać. Przygotowane przez nas dokumenty odpowiadają formą, jak i zawartością merytoryczną, potrzebom wskazanym przez pracodawcę, a ich sformułowanie poprzedza nasza rozmowa z Państwem. Nasze dokumenty przemawiają do osób rekrutujących, zdarza się więc, że przy naszej pracy będziemy korzystać z twojego domowego archiwum zdjęciowego lub zaprosimy Cię na sesję zdjęciową, czy też przeprowadzimy testy określające Twoje cechy. W bardziej skomplikowanych przypadkach skontaktujemy się sami z Twoim przyszłym pracodawcą i poznamy jego konkretne wymagania co do pracownika.

Pamiętaj, że nasza firma jest agencją zatrudnienia, współpracuje z rekruterami i przeprowadza procesy rekrutacyjne, wiemy więc na co zwracają szczególną uwagę nasi Klienci poszukując pracowników.

Jeśli chcesz uzyskać upragnione stanowisko pracy najpierw złóż profesjonalny komplet dokumentów aplikacyjnych przygotowany przez naszą firmę – skontaktuj się i umów na spotkanie wysyłając e- mail: lub zadzwoń tel. 943523475. 

Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się