zcsiwp.jpg
zcpsid.jpg
zcpodz.jpg
zctias.jpg
PRZEPROWADZANIE ROZMÓW REKRUTACYJNYCH
grafika
Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się

Rozmowa kwalifikacyjna jest jednym z ważniejszych elementów całego procesu rekrutacji pracownika. Tak jedna - potencjalny pracownik, jak i druga strona - potencjalny pracodawca, powinna się do niej odpowiednio przygotować. Proponujemy Państwu przeprowadzenie profesjonalnego procesu rekrutacji pracowników wraz z przeprowadzeniem rozmów rekrutacyjnych i wyłonieniem kandydatów na potencjalnych pracowników. Tworzymy testy rekrutacyjne, uczestniczymy w rozmowach kwalifikacyjnych, przygotowujemy przebieg rozmów, sprawdzamy podane przez kandydata dane. Pomagamy w sporządzeniu tematów do rozmowy, pytań sprawdzających, ćwiczeń kwalifikujących, a na podstawie przesłanych dokumentów tworzymy profil kandydata. 

Proponujemy także usługi dla kandydatów do zatrudnienia. Przygotowujemy do rozmowy kwalifikacyjnej, tworzymy dokumenty aplikacyjne, uczymy w jaki sposób przedstawiać zawarte tam dane oraz zyski, jakie będą udziałem pracodawcy po naszym zatrudnieniu. Ćwiczymy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania rekrutacyjne oraz zachowania sprzyjające efektywnej rozmowie z pracodawcą. 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych lub skorzystać z naszych usług w tym zakresie – skontaktuj się i umów na spotkanie wysyłając e- mail:   lub zadzwoń tel. 943523475.

Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się