zcsiwp.jpg
zcpsid.jpg
zcpodz.jpg
zctias.jpg
OPINIE
grafika
Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się

Miło nam przedstawić Państwu jedynie mały wycinek z opinii, z którymi po wykonaniu przez nas usługi dzielą się z nami Klienci indywidualni. Opinii tych jest bardzo wiele i tylko niektóre z nich jesteśmy w stanie opublikować. 

"Warsztat z zakresu edukacji finansowej nauczył mnie jak zarządzać i dysponować swoimi pieniędzmi. Zajęcia były bardzo ciekawie i szczegółowo prowadzone przez trenera. Bardzo mnie się podobało!"

"Przeszłam kilka szkoleń i to było bardzo dobre - merytoryczne i poparte przykładami."

"Dziękuję za całe szkolenie. Było fantastycznie, dużo się dowiedziałam i bawiłam się równie dobrze. Wiedzę mogłam wykorzystać zaraz po powrocie ze szkolenia."

"Do dziś wspominam chwile spędzone na szkoleniu. Klasyfikuję swoich klientów pod kątem poznanych typów osobowości. Szkolenie było super, ale miało jedną wadę - za szybko się skończyło."

"Wyjazd na szkolenie był dla mnie wyzwaniem, ale dzięki niemu poznałem wiele interesujących osób i sporo się nauczyłem. To powiązanie pożytecznego z przyjemnością..."

"Przyznaję, że takiego szkolenia jeszcze nie przeżyłam nigdy. Atmosfera i sposób prowadzenia po prostu super! Jeszcze raz bardzo dziękuję."

"Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Trener bardzo łatwo nawiązał kontakt z uczestnikami. Przekaz był bardzo przystępny i jasny. Podczas indywidualnych konsultacji udzielał wyczerpujących wyjaśnień. Mam pełną satysfakcję ze spotkania szkoleniowego. 

"Warsztaty szkoleniowe uważam za bardzo udane. Atmosfera w grupie była wspaniała, pomógł nam w tym wspaniały trener. Pobyt w Międzyzdrojach wiele mnie nauczył."

"Jestem usatysfakcjonowana z zajęć kursu ABC Przedsiębiorczości. Zdobyłam potrzebną wiedzę do prowadzenia własnej firmy. Nasi wykładowcy fachowo przekazali nam wiedzę. Byli dla nas mili i wyrozumiali. Nauczyłam się bardzo dużo."

"Na szkoleniu czułam się swobodnie i bardzo przyjaźnie. Warsztat był dla mnie wspaniałym przeżyciem i wiele z tego spotkania skorzystałam. Czekam z niecierpliwością na kolejne."

"Podczas szkolenia nauczyłam się wielu ciekawych i potrzebnych sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Poznałam wspaniałą Panią Trener, dzięki której wiem jak sobie radzić. Jestem wdzięczna za tę wiedzę."

"Umiejętności, które zdobyłam podczas szkolenia bardzo pomogły mi w pracy, podczas kierowania podległym zespołem pracowników. Co najcenniejsze - szkolenie, w którym wzięłam udział nie było suchym wykładem, ale dało możliwość wypracowania rozwiązań, które mogę wdrażać w swojej firmie. Cennym jest także kontakt, który mam z trenerem prowadzącym szkolenie już po jego odbyciu. Mogę skorzystać z jego rad i przemyśleń. Dziękuję"

"Szkolenie bardzo przydatne. Bardzo dużo dowiedziałam się o sobie. Prowadzący był bardzo miły, kontaktowy i bardzo pomocny. Potrafił przekazać treści w bardzo przejrzysty i interesujący sposób. Wszystko bardzo dokładnie i zrozumiale tłumaczył. Całe szkolenie minęło w bardzo przyjaznej atmosferze, bez napięć i stresów. Polecam."

"Dla mnie najważniejsze jest, abym w trakcie szkolenia uzyskał interesujące mnie informacje. Dodatkowo, aby szkolenie było wciągające i niekonwencjonalne. I takie było!"

"Zajęcia z prowadzącymi były bardzo interesujące. Dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy. Ćwiczenia jakie przygotowano, dosłownie odzwierciedlały i obrazowały zadania, z którymi prowadząc swój biznes się spotkam. Otwartość trenerów i stworzony miły nastrój, pozwoliły mi w pełni uczestniczyć w szkoleniu - za co bardzo dziękuję."

"Zajęcia w Zachodniopomorskim Centrum Szkoleń były bardzo ciekawe. Ćwiczenia angażowały nas wszystkich. Jak do tej pory, to jedne z najlepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam. 

"Prawdziwi profesjonaliści!"

 

Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się