Bezpieczeństwo w instytucjach publicznych - Świnoujście

"Bezpieczeństwo w instytucjach publicznych" to 8 - godzinne szkolenie (1 dzień), skierowane głównie do pracowników instytucji samorządowych oraz administracji publicznej, władz miasta, radnych, członków komisji rewizyjnych etc. W trakcie zajęć uczestnicy poznają rodzaje przestępstw, do których może dojść w działalności publicznej. Uczą się jak identyfikować nieuczciwych inwestorów, w jaki sposób przeprowadzić wstępną weryfikację ich wiarygodności, w jaki sposób tacy oszuści działają i jakie mają cele. Dużo miejsca poświęca się w trakcie szkolenia na zapoznanie się z przestępstwami korupcyjnymi – łapownictwem biernym i czynnym, płatną protekcją etc. Warsztatowicze poznają w jakie strategie walki z korupcją przyjąć w swoim urzędzie, jakie podjąć działania prewencyjne oraz co zrobić jeśli zetkną się z propozycją korupcyjną. Uczestnicy poznają także zasady bezpieczeństwa urzędników, w jaki sposób przeprowadzić weryfikację swoich kontaktów osobistych pod kątem zagrożeń przestępczością, w jaki sposób zachowywać się w trakcie spotkań służbowych i prywatnych, jak weryfikować intencje osób z kręgu biznesu zachęcających do spotkań, gdzie kończą się „dowody wdzięczności” a zaczynają „łapówki”. Cześć czasu, prowadzący poświęcają także działaniom służb specjalnych, fiskalnych i policji w trakcie ich kontroli w urzędzie. Omawiane są zasady współdziałania z organami uprawnionymi do tego typu działań, jak przebiegają czynności procesowe przeszukania, zabezpieczenia dokumentów np. stanowiących tajemnice.

Trenerzy prowadzący to eksperci z zakresu bezpieczeństwa, technik operacyjnych i obserwacji, wykrywania nadużyć, wyłudzeń, oszustw i kradzieży na szkodę firmy, terroru kryminalnego i szantażu wymierzonego w firmę, zajmujący się doradztwem w zakresie wspomagania prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzania i działalnością usługową w zakresie pozyskiwania oraz kompleksowej analizy informacji gospodarczych. Wspomagają przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swojej firmie wysoki poziom bezpieczeństwa, poprzez posiadanie sprawdzonych i wiarygodnych informacji dotyczących środowiska biznesowego, a także jego otoczenia. Eksperci Interpolu w zakresie cyberprzestępczości, korupcji, przestępstw finansowych i zorganizowanej przestępczości ekonomicznej, zajmowali się zwalczaniem przestępczości ekonomicznej, pracowali w organach ścigania będąc funkcjonariuszami CBŚ KGP i CBA. Dzisiaj są licencjonowanymi detektywami.

Wartość szkolenia: 800,00 zł

W cenie szkolenia zawiera się usługa trenerska, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Miejsce szkolenia: Świnoujście

Jeśli jesteś zainteresowany - zapytaj o szczegóły email: szkolenia@zachodniopomorskie.edu.pl lub tel. 943523475, 502257571.

MIEJSCE: Świnoujście