Bezpieczny hotel - Gorzów Wielkopolski

"Bezpieczny hotel" to 12 - godzinne szkolenie (2 dni), skierowane głównie do pracowników hoteli oraz zarządzających miejscami noclegowymi. W trakcie zajęć uczestnicy poznają systemy bezpieczeństwa hotelu, w jaki sposób przeprowadzić audyt bezpieczeństwa, jakie są zasady ochrony prywatności gości hotelowych. Dużo czasu poświecono na ochronę danych osobowych gości hotelowych oraz zasad ich gromadzenia i przechowywania. Uczestnicy nauczą się także zachowań z "hotelowymi naciągaczami". Poznają zasady zapewniania bezpieczeństwa gościom hotelowym oraz ochrony ich mienia. Odpowiedzą na pytania jak zareagować, kiedy zetkniemy się w hotelu z przestępstwami (przeciwko zdrowiu i życiu, obyczajowości, kryminalnymi, przestępczością zorganizowaną) oraz atakiem terrorystycznym. W trakcie szkolenia przybliżony zostanie także status hotelowego detektywa.

Trenerzy prowadzący to eksperci z zakresu bezpieczeństwa, technik operacyjnych i obserwacji, wykrywania nadużyć, wyłudzeń, oszustw i kradzieży na szkodę firmy, terroru kryminalnego i szantażu wymierzonego w firmę, zajmujący się doradztwem w zakresie wspomagania prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzania i działalnością usługową w zakresie pozyskiwania oraz kompleksowej analizy informacji gospodarczych. Wspomagają przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swojej firmie wysoki poziom bezpieczeństwa, poprzez posiadanie sprawdzonych i wiarygodnych informacji dotyczących środowiska biznesowego, a także jego otoczenia. Eksperci Interpolu w zakresie cyberprzestępczości, korupcji, przestępstw finansowych i zorganizowanej przestępczości ekonomicznej, zajmowali się zwalczaniem przestępczości ekonomicznej, pracowali w organach ścigania będąc funkcjonariuszami CBŚ KGP i CBA. Dzisiaj są licencjonowanymi detektywami.

Wartość szkolenia: 900,00 zł

W cenie szkolenia zawiera się usługa trenerska, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Miejsce szkolenia: Gorzów Wielkopolski

Jeśli jesteś zainteresowany - zapytaj o szczegóły email: szkolenia@zachodniopomorskie.edu.pl lub tel. 943523475, 502257571.

MIEJSCE: Gorzów Wielkopolski