Ponad 2,5 tysiąca zwiedzających

Ponad 2,5 tysiąca zwiedzających, 70 firm i blisko 800 propozycji wolnych miejsc pracy to bilans tegorocznych Środkowopomorskich Targów Pracy w Koszalinie, na których nie mogło zabraknąć także prezentacji naszej Firmy. Odwiedzającym stoisko przedstawiliśmy propozycje udziału w specjalistycznych szkoleniach z zakresu mediacji sądowych i pozasądowych, psychologii kłamstwa, detektywistyki oraz szkoły trenerów biznesu. Sporym zainteresowaniem cieszyła się nasza oferta skierowana do osób niepełnosprawnych, jak również szkoleń korespondencyjnych. Miło nam także było, że w trakcie targów zgłosiły się do nas osoby zainteresowane współpracą z Zachodniopomorskim Centrum Szkoleń i Wspierania Przedsiębiorczości jako prowadzący kursy.