zcsiwp.jpg
zcpsid.jpg
zcpodz.jpg
zctias.jpg
Szkolenie mediatorów sądowych i pozasądowych
grafika
Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się

Jeszcze w kwietniu, w Koszalinie, kolejna edycja szkolenia dla kandydatów na mediatorów sądowych i pozasądowych. W trakcie 20-godzinnego warsztatu uczestnicy nabywają podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia postępowania mediacyjnego. Uczą się mechanizmów powstawania, eskalacji oraz rozwiązywania sporów i konfliktów. Nabywają umiejętności doprowadzania do trwałego pojednania zwaśnionych stron. Śledzą różne formy rozwiązywania sporów, jak również analizują przepisy prawne dotyczące postępowań mediacyjnych. Zapoznają się w podstawowymi zasadami mediacji, etyki mediatora oraz przechodzą trening umiejętności mediacyjnych. Uczą się konstruować ugody mediacyjne oraz inne dokumenty dotyczące przeprowadzonej mediacji.

Szkolenie przygotowuje w sposób teoretyczny i praktyczny do prowadzenia mediacji sądowych oraz pozasądowych. Stanowi bazę do szkoleń skierowanych na określony przedmiot mediacji - mediacji rodzinnych, cywilnych, gospodarczych, karnych, w sprawach nieletnich. W trakcie szkolenia uczestnicy prowadzą pierwsze przykładowe mediacje.

Szkolenie prowadzą praktykujący mediatorzy sądowi Sądu Okręgowego w Koszalinie. Uczestnicy otrzymują autorskie materiały szkoleniowe, obowiązujące akty prawne, gotowe szablony dokumentów do wykorzystania w swej codziennej pracy.

Jeśli chcesz pracować jako mediator, to szkolenie jest dla Ciebie. Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona, więc zapraszamy już dziś do skorzystania z porpozycji.

Wiecej informacji - tutaj 

Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się