zcsiwp.jpg
zcpsid.jpg
zcpodz.jpg
zctias.jpg
POŚREDNICTWO PRACY
grafika
Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się

Zapraszamy do skorzystania z oferty pośrednictwa pracy, polegającej na przeprowadzenia całościowego procesu rekrutacyjnego na określone stanowisko w twojej firmie. Zaczynamy od dokładnego określenia czynności do wykonania przez potencjalnego pracownika w danym miejscu, przypisujemy do tych czynności określone jego umiejętności i kwalifikacje, a następnie tworzymy wymogi do spełniania przez kandydatów. Na podstawie dokładnie określonej ścieżki, przeprowadzamy kolejne etapy rekrutacji łącznie z poszukaniem kandydatów w procesie otwartym lub zamkniętym. Wyłonionych kandydatów przedstawiamy do udziału w rozmowach kwalifikacyjnych i do zatrudnienia.

Jeśli aktualnie szukać pracy, chcesz zmienić zatrudnienie, pomożemy Tobie przygotować sięi przejść cały proces rekrutacyjny. Znajdziemy określonego pracodawcę spełniającego twoje oczekiwania, doprowadzimy do spotkań rekrutacyjnych, rozmów o zatrudnieniu.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących pośrednictwa pracy lub skorzystać z naszych usług w tym zakresie – skontaktuj się i umów na spotkanie wysyłając e- mail:   lub zadzwoń tel. 943523475. 

Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się