zcsiwp.jpg
zcpsid.jpg
zcpodz.jpg
zctias.jpg
PORADNICTWO ZAWODOWE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
grafika
Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się

Przyjmuje się, że osoba niepełnosprawna nie jest zdolna do podjęcia aktywności zawodowej. Nasze działania obalają ten mit. Nasza firma zaprasza wszystkie osoby niepełnosprawne, które chcą wejść lub wrócić na rynek pracy, do skorzystania z usług doradztwa i pośrednictwa pracy. Określimy wspólnie jakie czynności zawodowe osoba niepełnosprawna może wykonywać, w jakiej pracy czułaby się najlepiej i najbezpieczniej. Wskażemy kierunki działania zmierzające do podjęcia zatrudnienia, łącznie ze zmianami w dokumentach, orzeczeniach i opiniach. Określimy potencjał zawodowy, opracujemy profesjonalne i atrakcyjne dla pracodwacy dokumenty aplikacyjne. Nauczymy w jaki sposób prowadzić rozmowy kwalifikacyjne, jak przedstawić w ich trakcie swój potencjał. Wprowadzimy osobę niepełnosprawną do zakładu pracy, przeszkolimy współpracowników. 
Wydajemy opinie dotyczące możliwości zatrudnienia osoby niepełnosprawnej, wraz z konkretnym wskazaniem miejsc pracy i czynności zawodowych. Przeprowadzamy testy kompetencji zawodowych osób niepełnosprawnych. 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących pośrednictwa zawodowego ub skorzystać z naszych usług w tym zakresie – skontaktuj się i umów na spotkanie wysyłając e- mail:   lub zadzwoń tel. 943523475.

Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się