Zespół ASPERGERA. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych KATOWICE

"Zespół ASPERGERA. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych" to 8-godzinne praktyczne szkolenie (1 dzień) dotyczące kształcenia i modelowania umiejętności / zachowań społecznych osób z zespołem Aspergera. W trakcie warsztatu uczestnicy krok po kroku uczą się jak tworzyć strukturę treningu umiejętności społecznych, poznają narzędzia i metody pracy z osobą niepełnosprawną. Szkolenie skierowane jest do specjalistów pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z zespołem Aspergera (psychologów, pedagogów, nauczycieli, terapeutów), jak również do rodziców i opiekunów.

Program warsztatu:
1. Cele treningu umiejętności społecznych
2. Specyfika prowadzenia treningów umiejętności społecznych dla osób z zespołem Aspergera
3. Określanie potencjału osoby poddawanej treningowi umiejętności społecznych, analiza zachowań werbalnych i niewerbalnych
4. Modelowanie, naśladowanie, kształcenie, motywowanie, wzmacnianie do celowej aktywności
5. Tworzenie łańcucha zachowań, planu/albumu aktywności
6. Emocje - wykorzystywanie koła emocji
7. Uczenie sytuacyjne
8. Współpraca z rodziną / opiekunami

Cena szkolenia: 450 zł

Wartość szkolenia zawiera się usługa trenerska, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o udziale w szkoleniu zgodne z przepisami MEN.

Miejsce szkolenia: Katowice

Termin szkolenia: 06.11.2016 r. g. 9.00-16.00

Liczba miejsc ograniczona do 12 osób  - decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli jesteś zainteresowany - zapytaj o szczegóły
e- mail: szkolenia@zachodniopomorskie.edu.pl lub tel. 502257571

Jeśli jesteś zdecydowany - pobierz zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu, wypełnij je i prześlij na nasz adres.

MIEJSCE: Katowice