ZASADY I CECHY PRAWDZIWEGO PRZYWÓDCY

Celem szkolenia jest pomoc uczestnikom w osiąganiu dobrych wyników w pracy przez stosowanie zasad oraz rozwijanie cech prawdziwego przywódcy. Uczestnicy poznają pięć kluczowych cech przywódcy, które przyczyniają się do sukcesu osobistego i sukcesu organizacji oraz omawiają je w odniesieniu do własnych wyzwań biznesowych. Uczą się również sześciu podstawowych zasad, które pomagają im rozwijać efektywne relacje nie tylko w pracy. To szkolenie pozwala opisywać im, w jaki sposób bieżące problemy biznesowe wpływają na ich organizację i zdolność do osiągania wyników.

Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Czas realizacji szkolenia to 12 godzin szkoleniowych, dwa dni szkoleniowe.

Jesteś zainteresowany organizacją takiego szkolenia? Chcesz wziąć udział w takim szkoleniu? Chcesz poznać szczegóły tego szkolenia? Wyślij e-mail z zapytanie na nasz adres:

Nie masz pieniędzy, aby sfinansować udział w szkoleniu? Skorzystaj z naszej oferty finansowania szkoleń.