SZTUKA TWÓRCZEGO WYKORZYSTYWANIA EMOCJI

Każdy człowiek posiada podobną ilość energii i taką samą ilośćczasu w ciągu doby. Każdy jednak inaczej z tych zasobów korzysta. Odpowiednie zarządzanie swoimi wewnętrznymi zasobami pozwala na utrzymanie wysokiej codziennej wydajności. Podczas szkolenia uczestnicy dowiadują się w jaki sposób umiejętnie wykorzystać swoją energię, w jaki sposób podwyższać swoją wydajność i efektywność. Jest to możliwe dzięki rozwijaniu wzajemnej zdolności zaangażowania i regeneracji na czterech płaszczyznach: ciała, emocji, umysłu i wartości.

Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Czas realizacji szkolenia to 18 godzin szkoleniowych, trzy dni szkoleniowe.

Jesteś zainteresowany organizacją takiego szkolenia? Chcesz wziąć udział w takim szkoleniu? Chcesz poznać szczegóły tego szkolenia? Wyślij e-mail z zapytanie na nasz adres:

Nie masz pieniędzy, aby sfinansować udział w szkoleniu? Skorzystaj z naszej oferty finansowania szkoleń.