JAK ODNIEŚĆ SUKCES W SPRZEDAŻY?

Podczas szkolenia uczestnicy rozwijają swoje umiejętności sprzedażowe oraz umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem. Uczą się budowania własnych kompetencji w zakresie badania potrzeb klienta, rozbudzania potrzeb, prezentowania oferty, przygotowania i prowadzenia rozmów finalizujących sprzedaż. Szkolenie skoncentrowane jest na rozwoju osobistej skuteczności sprzedawcy zarówno w relacjach z klientem współpracującym, jak i roszczeniowym.

Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Czas realizacji szkolenia - 24 godziny szkoleniowe, 4 dni szkoleniowe.

Jesteś zainteresowany organizacją takiego szkolenia? Chcesz wziąć udział w takim szkoleniu? Chcesz poznać szczegóły tego szkolenia? Wyślij e-mail z zapytanie na nasz adres:

Nie masz pieniędzy, aby sfinansować udział w szkoleniu? Skorzystaj z naszej oferty finansowania szkoleń.