PRZECIWDZIAŁANIE SPRZEDAŻY ALKOHOLU NIELETNIM

Szkolenie skierowane jest do sprzedawców alkoholu, z którymi kontakt posiada określony urząd adminitracji samorządowej. Uczestnicy zapoznają się z przepisami prawnymi obowiązującymi w naszym kraju, konsekwencjami ich nieprzestrzegania, jak również uprawnieniami organów kontrolnych. W trakcie szkolenia uczestnicy uczą się sposobów rozpoznawania klientów z objawiami nadużycia alkoholu, zdecydowanego i asertywnego odmawiania sprzedaży, oceny wieku kupującego. Poznają metody kontaktu z klientem agresywnym.

Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Czas realizacji szkolenia to 8 godzin szkoleniowych, jeden dzień szkoleniowy.

Jesteś zainteresowany organizacją takiego szkolenia? Chcesz wziąć udział w takim szkoleniu? Chcesz poznać szczegóły tego szkolenia? Wyślij e-mail z zapytanie na nasz adres:

Nie masz pieniędzy, aby sfinansować udział w szkoleniu? Skorzystaj z naszej oferty finansowania szkoleń.