MEDIACJE SZKOLNE I RÓWIEŚNICZE Koszalin

Szkolenie "Mediacje szkolne i rówieśnicze" to 8-godzinny (1-dniowy) warsztat skierowany do osób, które chcą w sposób profesjonalny prowadzić mediacje w szkołach lub też pomiędzy dziećmi. Szkolenie dedykujemy pracowników instytucji oświaty, nauczycielom, pedagogom, psychologom, terapeutom, opiekunom szkolnym oraz mediatorom.

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z istotą prowadzenia mediacji szkolnych i rówieśniczych. W trakcie warsztatu przybliżamy metody i techniki mediacji, omawiamy sposoby rozwiązywania sporów w szkole i pomiędzy uczniami, uczymy się komunikowania w procesie mediacji.

Termin szkolenia - 23.09.2016 r., godz. 9.00 - 16.00

Program szkolenia:

1. Prowadzenie mediacji szkolnych i rówieśniczych:
- zasady mediacji
- etapy mediacji
- rola mediatora w postępowaniu mediacyjnym
2. Istota mediacji w szkole
3. Metody i techniki mediacyjne w mediacjach szkolnych i rówieśniczych
4. Komunikowanie w procesie mediacji
5. Umiejętności rozwiązywania sporów pomiędzy uczniami
6. Zagrożenia i granice w mediacjach szkolnych i rówieśniczych

Wartość inwestycji w szkolenie: 450,00 zł

W cenie szkolenia zawiera się usługa trenerska, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, zaświadczenie o udziale w szkoleniu MEN.

Miejsce szkolenia: Koszalin

Jeśli jesteś zainteresowany - zapytaj o szczegóły email: szkolenia@zachodniopomorskie.edu.pl lub tel. 943523475, 502257571

Jeśli jesteś zdecydowany - pobierz "Kartę zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu", wypełnij i prześlij do nas.
Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

MIEJSCE: Koszalin