Bezpieczeństwo biznesu - Zielona Góra

"Bezpieczeństwo biznesu" to 12 - godzinne szkolenie (2 dni), skierowane głównie do kadry zarządzającej biznesem, właścicieli firm i pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej. W trakcie zajęć uczestnicy uzyskają wiedzę i praktyczne umiejętności o ochronie informacji oraz danych osobowych w przedsiębiorstwie. W jaki sposób stworzyć i jak powinien działać pion ochrony / bezpieczeństwa w firmie i jakie są jego zadania. Na czym polega ochrona informacji niejawnych. Poznają jak przeciwdziałać zagrożeniom niekontrolowanego lub bezprawnego ujawniania informacji stanowiących tajemnicę firmy i tajemnicę rozmów biznesowych. Warsztatowicze dowiedzą się także w czym może pomóc prywatny detektyw. Drugi dzień szkolenia poświęcony jest zagrożeniom przestępczością oraz wykorzystaniu narzędzi wywiadowczych w biznesie. Jak przeciwdziałać i reagować nadużyciom, wyłudzeniom, oszustwom i kradzieżom; w jaki sposób może sprawdzić kontrahenta gospodarczego i czym jest szpiegostwo gospodarcze. Uczestnicy szkolenia określą także co powinni zrobić kiedy ktoś szantażuje firmę, terroryzuje kryminalnie lub działa na jej niekorzyść w inny sposób. Warsztat omawia również tematy związane z kontrolą służ specjalnych, fiskalnych i policji w przedsiębiorstwie.

Trenerzy prowadzący to eksperci z zakresu bezpieczeństwa, technik operacyjnych i obserwacji, wykrywania nadużyć, wyłudzeń, oszustw i kradzieży na szkodę firmy, terroru kryminalnego i szantażu wymierzonego w firmę, zajmujący się doradztwem w zakresie wspomagania prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzania i działalnością usługową w zakresie pozyskiwania oraz kompleksowej analizy informacji gospodarczych. Wspomagają przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swojej firmie wysoki poziom bezpieczeństwa, poprzez posiadanie sprawdzonych i wiarygodnych informacji dotyczących środowiska biznesowego, a także jego otoczenia. Eksperci Interpolu w zakresie cyberprzestępczości, korupcji, przestępstw finansowych i zorganizowanej przestępczości ekonomicznej, zajmowali się zwalczaniem przestępczości ekonomicznej, pracowali w organach ścigania będąc funkcjonariuszami CBŚ KGP i CBA. Dzisiaj są licencjonowanymi detektywami.

Wartość szkolenia: 900,00 zł

W cenie szkolenia zawiera się usługa trenerska, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Miejsce szkolenia: Zielona Góra

Jeśli jesteś zainteresowany - zapytaj o szczegóły email: szkolenia@zachodniopomorskie.edu.pl lub tel. 943523475, 502257571

MIEJSCE: Zielona Góra